Darkest Dungeon піде в далекі гори

One comment

Днями стало відомо про майбутній сіквел до Hollow Knight, а нині у нас ще одна чудова новина – також про продовження мегавдалої серії від незалежних розробників. Студія Red Hook, творці оригінальної тактичної рольовухи Darkest Dungeon, випустили тізер сіквелу свого похмурого дітища.

Які висновки можна зробити з цього тізера?

По-перше, у продовженні ігрової серії ми побачимо старих знайомих нам героїв, або принаймні частину з них: Чумну Лікарку, Вояка, Бандита, Розкрадачку Гробниць, Прокаженого та Варварку.

По-друге, наші герої відправляються в далекі північні гори, в яких, як видно з тізера, живе зло (придивіться до візерунків на схилах центральної гори). Те, що навколо падає сніг, може означати, що Darkest Dungeon 2 матиме нову ігрову механіку холоду і надалі смолоскипи потрібні будуть не лише для того, щоб відганяти страхітливу темряву, але і для боротьби зі смертельним холодом.

По-третє, голос оповідача залишається незмінним – це той-таки триклятий Предок. Але якщо в успадкованому маєтку він явно був центральною фігурою, що він робить у північних горах, залишається загадкою. Імовірно, її розгадка ляже в основу сюжету Darkest Dungeon 2.

DD2

Поки що про нову гру відомо украй мало, але ми слідкуватимемо за оновленнями і щойно будуть деталі – повідомимо їх тут.

1 comments on “Darkest Dungeon піде в далекі гори”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s