Про нас

Наше бачення

Ігри – це не лише розвага, але і форма візуального мистецтва, і найновіший метод розповіді історій, і великий бізнес, і спосіб досягнення багатьох серйозних цілей у реальному житті. Тому пишемо ми не лише про ігри, а і про речі, які обертаються навколо них. Наші тексти будуть цікавими не лише для затятих геймерів, але і для людей лише побіжно знайомих із ігровими світами.

Наші автори

Ми – група людей, чиє життя пов’язане з відеоіграми. Ми – розробники, ігрофікатори, сценаристи, автори фан-фіків, косплеєри і дослідники ігор. У нас різні смаки, але нас об’єднує любов до ігор, зроблених з любов’ю.

Наша мета

Ми прагнемо розвивати ігрову культуру в українському середовищі. Ми пишемо українською, бо прагнемо познайомити українську аудиторію з найдостойнішими іграми та пов’язаними з іграми явищами. При цьому українізація ігор не є нашим завданням.

Наш сайт

Ми ведемо клубний блог. Кожен із нас привносить щось своє, веде низку власних тем, а також часом ділиться своїми досягненнями у творчій роботі. Іноді ви також побачите передруки наших матеріалів, які ми публікували на інших сайтах.

Наша команда

Співзасновник, головний редактор – Дмитро Прокопчук, екс-голова проекту “Князь Ігор”, організатор LARPG.

Співзасновниця, заступниця головного редактора – Марта Холодило, дослідниця економіки відеоігор, косплеєрка.

Члени клубу:

Даніїл В’юков – розробник ігор, екс-співробітник Ubisoft.

Оракул – організаторка LARPG, косплеєрка, розробниця ігор.

Таня Дильова – художниця, серед іншого створює арти до ігор.

Олег Кобзар – автор статей-солюшенів.

Дмитро Шульга – редактор фан-фіків, данжен-мастер настолок DnD.

Олег Мороз – тактик.