Hollow Knight продовжується!

4 коментарів

Гра Hollow Knight пару років тому відзначилася як найвдаліший двовимірний мальований “клон” Dark Souls. Окрім супермилого візуального стилю, у грі не було особливо нічого такого, що ми б не побачили у численних інших метроідваніях, однак у Hollow Knight від самого початку було важко не закохатися, адже усі її запозичення працювали досконало і злагоджено.

І ось, творці гри, австралійська студія Team Cherry, анонсували продовження – Hollow Knight Silksong. Відео нижче привідкриває завісу того, яким буде нове королівство комах, що його ми зможемо дослідити у грі.

Кілька висновків із першого трейлера нової гри:

  1. Головною героїнею цього разу буде Шершень (Hornet), яка грала важливу роль і в оригінальній грі. Оскільки Шершень вправно лазить по стінах і блискавично стрибає на великі відстані, відчуття бою може помітно змінитися, стати більш вертикальним.
  2. Замість душ ворогів Шершень, схоже, намотуватиме шовк (зверніть увагу на елементи інтерфейсу в лівому верзньому куті екрану).
  3. У трейлері йдеться про “нові міста” (у множині) і нових друзів, що може означати більшу кількість і варіативність квестів.
  4. Сама назва – Пісня шовку – та деякі дизайни персонажів і локацій у трейлері можуть свідчити про більш східні мотиви нового комашиного королівства. Втім тут є місце і стимпанківському заводоподібному району, і селищу, схованому у яскравих зелених хащах.

Silksong Jump

Hollow Knight Silksong змушує покладати на неї великі надії. Але враховуючи якість першої гри, гадаю, можна бути певним, що гра вийде хорошою. Дизайни нових босів захоплюють вже за ті скупі секунди, що ми їх бачимо на екрані.

Silksong Boss

Точна дата виходу гри поки не відома, але її можна буде придбати як на Steam, так і на GOG, Nintendo Switch та Humble Bundle.

4 comments on “Hollow Knight продовжується!”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s