Осінні номінації Steam

3 коментарів

У Steam розпочався осінній розпродаж, який триватиме до 27-го листопада! Чорна п’ятниця і все таке. Звичайно, розпродажів буває багато, але під час нинішнього у користувачів є змога номінувати свої улюблені ігри на умовні нагороди Steam-2018. Це не ігровий “Оскар”, але хороший привід подивитися, що цікавого було у цьому ігровому році.

Номінації, як завжди, непостійні. Однак приємно, що цього року вони мають зрозумілі назви і стає більш-менш ясно, що у них варто номінувати.

 • Найкраща гра року” – власне, найбільш стабільна номінація для Steam.
 • Найкраща VR гра року” – явний показник, що ігор для шоломів віртуальної реальності стає дедалі більше.
 • Створене з любов’ю” – стандартна категорія для номінування ігор, які вийшли не обов’язково цього року, але залишаються вашими улюбленими.
 • Найкращий розробник” – приємно, що Steam заохочує заохочувати розробників, які найкраще справилися з виконанням обіцянок гравцям або найбільше дослухалися до зауважень своєї аудиторії.
 • Найкраще середовище” – цілком логічна категорія для відзнаки ігор, в яких досліджувати чи просто роздивлятися рівні не менш цікаво, ніж грати.
 • Ліпше з друзями” – логічна категорія для відзнаки кооперативних ігор та ігор типу MMO.
 • Найкраща альтернативна історія” – хоча альтернативна історія є цікавим жанром, доволі дивно, що ця номінація присутня серед цьогорічних. Боюся, що багато гравців натягуватимуть на неї “Цивілізацію” чи щось подібне, хоча, об’єктивно, не так багато ігор торкаються власне альтернативної історії.
 • Найбільше радості з машиною” – досить широка номінація, призначена для всіх ігор, де гравець керує автомобілями/вантажівками/роботами/зорельотами.

Поділіться з “Ігровиміром” у коментарях своїми думками. Які б ігри ви вписали у цьогорічні номінації?

3 comments on “Осінні номінації Steam”

 1. Як на мене, цей рік видався для ігор трошки млявим – принаймні якщо порівнювати з кількома попередніми. Грою року для мене є Frostpunk. Не найбільш геніальна, не найбільш оригінальна, але дуже якісно зроблена, з викликом гравцю, з емоціями.

  На VR мені важко номінувати будь-кого, бо я VR не бачу 🙂

  “Створене з любов’ю” – для мене досі залишається такою грою “Відьмак 3”, якого достатньо лише завантажити, і мені вже стає якось веселіше на душі.

  “Найкращий розробник” – я хотів номінувати Game Farm, які створили Shadows Awakening і навіть попри брак коштів спромоглися із запізненням у кілька років довести гру до ладу. Однак цієї студії у списку чомусь немає. Так чи інакше, я розповім її історію згодом.

  “Найкраще середовище” – із цьогорічних ігор однозначно Banner Saga 3. До їхнього “ландшафтного порно” додалися картини світу, що буквально розвалюється і витікає у чорну діру. Це страшно і це невимовно гарно.

  “Ліпше з друзями” – найбільше я грав кооперативно Don’t Starve Together та Divinity Original Sin. Обидві гри не нові, але, як на мене, мало що їх в плані коопу здатне перевершити.

  “Найкраща альтернативна історія” – однозначно польська Iron Harvest, хоча вона ще не вийшла.

  “Найбільше радості з машиною” – і ось тут я раптом усвідомив, що уже дуже давно не грав ні в які ігри, де треба управляти машиною 🙂

  Подобається

 2. Мені взагалі важко номінувати якісь ігри цього року, бо дійсно не густо і навіть з того негусто я мало що встигла пройти. От навіть з грою року важкувато. Ті, які мені сподобались – це ексклюзиви для ПС, типу GoW, Детройт, той же РДР2. Єдине, я так і не змогла зацінити новий АС. А з інших категорій нічого навіть на думку не спадає.

  Вподобано 1 особа

  1. О, до речі God of War я таки забув. Не грав, але бачив його і гра справді хороша, хоча на тлі інших кінематографізованих блокбастерів не настільки оригінальна, як багатьом здається.

   РДР2 дуже хочу пограти на ПК, а AC уже підзадовбали клепати одне і те саме. Як новий смартфон щороку. Ми додали трооошечки кращу камеру і ще один додаток для бігунів. Те саме і тут – ми додали змогу наймати ворогів з ворожого табору і трошки вдосконалили режим “орлиного зору”.

   Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s