Ігровимір стає афілійованим членом Twitch!

Коментарів немає

Друзі, ми раді повідомити вам, що лише за кілька тижнів стрімів нашому каналові вдалося одержати афілійований статус на Twitch! Ми дуже вдячні всім нашим читачам і глядачам за підтримку, а також хочемо розповісти вам, що цей статус означає для нас і наших прихильників.

Що таке “Twitch Affiliate”?

“Affiliate” – це перша “сходинка” в офіційній співпраці каналу на Twitch і платформи. Він дозволяє творцям контенту каналу офіційно отримувати дохід зі своєї діяльності на платформі, шляхом платних підписок, пожертв і реклами. Також він дозволяє завантажувати на канал власні емоджі та значки, які зможуть використовувати підписники та глядачі каналу. Додатково за час, проведений на каналі, начисляють очки, які глядачі можуть обміняти на невеликі винагороди.

Які інструменти афілійованого статусу ми використовуватимемо

Одразу повідомляємо, що рекламу ми наразі не використовуватимемо. Натомість відтепер на канал Ігровиміру можна буде оформити платну підписку й отримати за це доступ до наших унікальних значків і емоджі. Оскільки наш канал служить місцем для гри в “Підземелля та дракони”, ми вирішили використати для оформлення тематику нашої першої кампанії “Залізна Едда” та стратегії “Northgard”, яка послужила для неї натхненням. Тож за перший місяць підписки на Ігровимір ви зможете отримати таких чудових ігровимірних оленів біля вашого нікнейму:

А також ви зможете використовувати наш чудовий кубик-ікосаедр і втілення нашого iTorte у вигляді смачних шварцвальдських тортиків, також відомих, як “П’яна вишня”:

У найближчих планах створити емоджі з персонажами наших гравців і гостей, які ми додаватимемо, як тільки вони стануть доступними. Протягом наступного тижня ми також додамо можливість виводити на екран улюблені цитати гравців за очки перегляду та нові значки за пожертви у “шматочках” (bits).

У цілях збереження атмосфери “Едди” повідомлення про ваші подарунки виводитимуться на стрім лише в текстовому форматі. Але ми любовно подякуємо усім нашим підписникам і донорам під час перерви. А згодом ви зможете навіть обрати, хто саме з наших учасників зачитає подяку вам і повідомлення до неї.

На що ми витрачатимемо отримані кошти

Як вам відомо, Ігровимір – проєкт неприбутковий, а контент, який ми створюємо, загальнодоступний. Тож усі зібрані кошти ми витрачатимемо на підтримку та розвиток цього проєкту та як подяку тим, хто нам допомагає. Ми і надалі прагнемо покращувати якість наших текстів і стрімів, і сподіваємося, що монетизація через Twitch нам у цьому допоможе. Зокрема, ми плануємо витрачати кошти на наступне:

  • підписки WordPress i Foundry (платформа нашої кампанії);
  • покращення якості стрімів (графічні та звукові ресурси);
  • просування наших каналів;
  • заохочення авторів до написання статей на цікаві вам теми;
  • подяка нашим друзям, які допомагають нам у реалізації наших проєктів.

Можливо, з часом ми зможемо запропонувати вам більше видів цікавого контенту та розвинути наш портал у нових напрямках. Тож ми будемо вдячні за будь-яку підтримку в нашій місії 🙂

Тож цього тижня ми візьмемо перерву, щоб належним чином підготувати все до стрімів у новому статусі та зробити для вас цікаві подарунки. А вже наступної п’ятниці о 20:30 ви зможете приєднатися до нової сесії “Залізної Едди” та скористатися принаймні деякими з наших нових можливостей. Якщо ви пропустили попередні сесії, ви завжди можете переглянути їх у нас на YouTube або ж подивитися короткі відео з найцікавішими моментами:

І ще раз дякуємо, що допомогли нам у цьому новому витку нашого розвитку!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s