Шлях Mirowin: українська VR

Коментарів немає

Важливою ціллю нашого клубу є розповідати про українських розробників відеоігор, в тому числі і нових та невеликих. З українського геймдеву нашим читачам відомі гра Cradle, великі студії GSC і 4A Games. Але не постапокаліпсисом єдиним славиться наш геймдев. Нові, обережно амбітні студії ростуть на очах. Нещодавно нам випала можливість поспілкуватися зі студією Mirowin.

Mirowin – команда, заснована для розробки VR ігор на різноманітні платформи. Назва Mirowin походить від англійських слів “Miro”, яке значить “магічне зілля” та “Win” – “перемога”. З новими проектами захоплює нові платформи і з Tin Shift пробує себе як видавця.

Ігровимір: Більшість ваших ігор – для VR. Все ж таки, це досить обмежений ринок, порівняно з мобільними, ПК чи консолями. Чому ви вирішили спеціалізуватися саме на віртуальній реальності?

Mirowin: Наш засновник вирішив спеціалізуватися на VR, оскільки вірив в нього і бачив чудову комерційну можливість заявити про себе. Ми використовуємо інновації у зануренні гравців у світ гри, одночасно даруючи міцний знайомий геймплей.

Серед іншого, ми перші у СНД, хто випустив гру на новенький Oculus Quest, який на той момент щойно вийшов. Ми дізналися про це випадково і, звісно ж, зраділи.

З бізнесової точки зору: наскільки ви орієнтуєтеся саме на український ринок? Чи все ж таки, ви не зосереджуєтеся на домашній аудиторії? Гравці з якої країни найбільше купують ваші ігри?

Українські геймери, здебільшого, досі чекають релізу гри на єдиній платформі, і ця платформа – торренти. Тож ми орієнтуємося на міжнародний ринок, особливо, країни Азії та Північну Америку, де проникнення VR вище і значно вища купівельна спроможність.

І так, пристрої віртуальної реальності і досі, здебільшого, дорогі і занадто різнотипні. Тобто, ПК для Half Life: Alyx, коштуватиме зараз, в купі із VR пристроєм, близько 1,500$. Що, порівняно із консолями, непомірні кошти.

Як ваша студія хотіла би увійти в історію ігрової індустрії? В чому ваша велика амбіція?

Наразі ми прагнемо подальшого росту, виросши в три рази з моменту заснування. Але нам цікаво бачити як розкриваються таланти, тому ми підтримуємо такі ініціативи. Нам цікаво заявити про себе ширшій аудиторії і робити чудові продукти, які добре розкривають ідеї, але не набридають, не займають забагато часу і залишають яскраві емоції.

Що би ви хотіли, щоби читачі винесли із цієї розмови?

Я думаю, нас будуть читати майбутні інді розробники і для них у нас є декілька порад.

  • Якомога краще пізнайте свою аудиторію;
  • Шукайте “ергенні зони” своєї аудиторії, тобто, потреби гравців, яких ви зібралися порадувати своєю грою;
  • Створюйте свою сторінку на Steam, випускайте свої ігри у ранньому доступі і не бійтеся показувати свою гру. Ви можете знайти можливості в будь-який момент.

Нові горизонти

Battle Royale with a twist

Випустивши цьогоріч TinShift, нову гру на Steam, Mirowin отримали достатньо позитивного фідбеку і корисної, конструктивної критики. Прислухавшись до неї, активно працювали, щоби, за їхніми словами, з’ясувати “больові зони” своїх гравців. Mirowin удосконалюють TinShift разом з аудиторією.

На відміну від решти ігор у жанрі “королівської битви”, TinShift змінює формулу, застосовуючи роботів і перемотування часу. Також, останній гравець із найбільшою кількістю очок у грі видимий решті гравців. Це додасть йому відчуття паніки і перемоги, видертої останніми надзусиллями.

Зараз один з найбурхливіших періодів у розвитку студії, адже у розробці цілих 4 проекти. Очікується, що наприкінці року вийдуть дві гри студії і ще дві – наступного. Дуже коротко пропонуємо ознайомитися з цими іграми і, якщо вас щось зачепить, тримати їх на своїх радарах.

Redemption of the Damned

Це флагманська гра, про хардкорне виживання з елементами жахастика у середньовічному місті Східної Європи, у XVII сторіччі. Розробники хочуть вразити гравця світом, у якому всі легенди реальні одночасно, як у серіалі Supernatural. І в цій грі ви зустрінете знайомих міфологічних ворогів, а босом буде “дуже відомий персонаж”. У грі буде середньовічна зброя, серед якої буде хрест, і змога підтримати себе зіллями.

Stribog

Це шутер від першої особи у сетингу Громадянської Війни в США. Розробники обіцяють нам розгалужений левел дизайн у стилі Doom, масу випадкових ситуацій в грі, та сильний акцент на виживанні в постійно мінливому середовищі.

Eternity Guard

Один із розробників Mirowin серйозно заглибився у скандинавську міфологію. І в ній задумали Battle Royale, у якому 4 класи персонажів прагнуть стати богами: маг, лучник, вікінг і лісовий гном. Бої за титул бога проходитимуть у 4 пори року на інтерактивних рівнях, частину перешкод на яких можна налаштувати проти своїх ворогів.

RU77

Це робоча назва проекту, який зараз розробляють спільно із видавцем. Назва, звісно відсилає до Росії та Cyberpunk 2077. І тут гравці вчинятимуть коміксне ультранасилля, розстрілюючи і нарізаючи ворогів, а лікуватимуться гротескно – наркотиками, які дозволятимуть входити в бойовий раж. Килими на стінах в комплекті.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s