Don’t Starve Together: прощання з Helicalpuma

One comment

Всім привіт, і з вами Тортик.

Більше двох років тому я сидів і всерйоз розбирався з “Don’t Starve Together”. Це моє зацікавлення грою пізніше вилилося у серію гайдів для “Ігровиміра”. Пам’ятаю, як шукав відповідь на якесь питання на Ютубі і знайшов канал, цілковито присвячений відео по DST.

Helicalpuma. “Спіральна пума”. Хелікалпума виявився справжнім майстром. Він радо ділився своїми секретами і вишуканими дієвими схемами. Він закопувався у механіки гри з пристрастю інженера, закоханого у свій фах, брав найголовніше, а потім пояснював та демонстрував так, щоб навіть найсвіжішому новачку було зрозуміло, що це, як це працює і чому воно працює саме так.

Патерни функціонування козячого стада та облаштування ферми. Гекко-ферма, що безкінечно виробляє траву без участі гравця. Ефективні ідеї для бази у печерах. Ферми свиней та кролелюдей.

Ці та інші речі зразу ж спадають на думку, коли я згадую, чого я навчився у нього. До його відео я боявся зустрічі зі страхітливим Глибинним Червом, а він навчив битися з п’ятьма Червами одночасно.

Пума ділився як основним і важливим, так і маленькими хитрощами, і все це поширював з щирою непідробною щедрістю. Після перегляду його робіт у голові завжди залишалося: “чорт, як це насправді легко”. А також: “і справді, це ж логічно і правильно!”.

Отже, я почав слідкувати за його каналом, радів новим відео. А він став зникати. На довгі періоди, від 2 місяців до року. В якийсь момент зареєстрував канал на Твічі, провів кілька стрімів і знову зник.

Для когось це може здатися дивним: як це, сумувати за створювачем контенту, про якого не знаєш нічого, окрім звуку голосу? Та я сумував за ним.

Я знав про нього лише те, що він дозволив про себе знати: нікнейм, голос, особистість, любов до персонажа на ім’я Максвелл, чиє зображення було використане у якості логотипу каналу.

У грі Максвелл має свою особисту темну книгу чарів з великою червоною літерою “М” на обкладинці. Запам’ятайте цю деталь

Шукаючи йому хоч якусь заміну, я занурився у спільноту DST-ютуберів і зрозумів, що вона на диво тісна. Я знайшов там і його товаришів, і просто цікавих людей, за якими слідкував краєм ока. James Bucket. Freddo Films. Glermz. Jazzy. AllFunGames. Slasher 342.

День тому James Bucket виклав відео на каналі, присвячене Helicalpuma.

Виявляється, він помер в середині березня. Це був не нещасний випадок, він пішов природнім шляхом. Щось медичне. Якась хвороба, з якою він боровся весь цей час.

Знаєте, Інтернет – дуже цікава штука. У ньому ви можете, зберігаючи повну анонімність і демонструючи талант, натхнення та відданість своїй справі, торкнутися душ сотень людей, які любитимуть вас і пам’ятатимуть. “Спіральна пума” торкнувся тисяч.

Для відео, що його виклав James Bucket, зібралися всі основні DST-ютубери, щоб заспівати пісню на його честь, віддати йому останню шану.

Спочивай з миром, Helicalpuma.

Послухайте пісню, вона чудова. І подумайте про наш шлях, який колись закінчиться. Та про те, що ми залишимо по собі, ідучи назавжди.

Якщо ви маєте цікавість до Don’t Starve Together – загляньте на його канал, обов’язково знайдете щось цікаве і корисне.

https://www.youtube.com/c/helicalpuma/

1 comments on “Don’t Starve Together: прощання з Helicalpuma”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s