Happy N7 Day!

One comment

Для всіх, хто знає значення цього коду, сьогодні – день подарунків. А для тих, хто ще не знайомі зі всесвітом Mass Effect – це прекрасний шанс почати знайомство з однією з найкращих RPG усіх часів!

Саме сьогодні BioWare оголосили про випуск ремастеру (себто поліпшеної версії) оригінальної трилогії – Mass Effect Legendary Edition. Вже багато місяців команда працювала над оновленими текстурами, шейдерами, моделями та іншими технічними деталями, готуючись представити оригінальний сюжет та механіку у новому «вбранні».

Mass Effect Legendary Edition включить у себе всі три частини гри, DLC для них, промо-зброю, обладунки та пакети, оптимізовані під 4k Ultra HD. Реліз очікується навесні 2021 року для всіх найпопулярніших платформ: Xbox One, PlayStation 4, PC, а надалі планується портування на Xbox Series X та PlayStation 5.

BioWare також натякнула, що розробники оригінальної гри вже почали роботу над наступною частиною. Поки що, не відомо нічого, крім цього факту, тому – слідкуємо за сайтом BioWare!

З нагоди свята команда розробників та акторів озвучки Mass Effect збирається разом на YouTube. Заходьте та попросіть автограф на http://streamily.com/MassEffect

А трансляцію з YouTube можна подивитися і в нас 😊

Для тих, хто не хоче очікувати на ремастеринг, придбати Mass Effect на Steam можна тут

1 comments on “Happy N7 Day!”

  1. Чомусь я так і подумав, що ремастер Мафії – це лише початок, і що скоро буде новий тренд, потік ремастерів старих мегауспішних серій.

    Навіть не знаю…

    Іноді після якогось нового незрозумілого сіквела чи DLC, чи спін-офа, чи стопіцотої ну дуууже “інноваційної” (насправді ні) індюшки хочеться пограти в стару улюблену гру, але щоб у ній була сучасна графіка, щоб, нарешті, після 5-ти чи 15-ти років виправлені баги, і хіба може трошки нового контенту.

    Але щоразу я цю думку сприймаю як ознаку браку свіжих ідей в ігровій індустрії.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s