Оновлення для Don’t Starve Together: на радість собачникам

One comment

СКОБ! З вами Тортик і ми повертаємося до огляду новинок у Don’t Starve Together. Цього разу ми познайомимося з персонажем, що виник на хвилі ностальгії розробників за бойскаутським дитинством.

Вітайте Волтера Безстрашного (Wаlter The Fearless)!

Цей хоробрий хлопак має такі здібності та унікальні предмети:

  • Вірна Рогатка – зброя дальнього бою, що у якості амуніції використовує кульки з різними ефектами: заморожуючі, сповільнюючі, проклинаючі, демотивуючі (змушують агресивного монстра заспокоїтися і не атакувати гравців, виготовляються з гівна; ні, я не жартую) і цілий спектр тих, що завдають ворогам різну кількість болю;
  • Вобі (Woby) – милий песик, вірний друг, що невідступно слідує за нами. Він залюбки допоможе з перенесенням предметів так само, як Честер, а якщо нагодувати його Монстро-м’ясом (у будь-якій формі) чи Дуріаном – перетвориться на здоровенного волохатого звіра, що возитиме нас верхи, як їздовий Біфало. Ви можете стріляти, сидячи у Вобі на спині, але будьте обережні: отримавши удар, він злякається і скине вас;
  • Волтер не просто так зветься “безстрашним”. Він не втрачає Глузд під час заходу Сонця та вночі, не боїться монстрів (навіть босів) і стрибків через “кротовини”. Також на стан його мозку не впливає одяг, що покращив би чи погіршив би стан іншого персонажа. На жаль, цей його “внутрішній спокій” не витримує зіткнення з магічними предметами і використанням магії: Волтер втрачатиме Глузд, взявши до рук Чорного Меча чи телепортувавшись за допомогою посоха “Лінивий Дослідник”;
  • дружнє і відкрите світу серце Волтера не переносить жорстокості у відповідь. Він втрачає Глузд при отриманні ушкоджень, також продовжує втрачати його поступово, якщо рівень Здоров’я не є повним, і чим серйозніші рани – тим більше Глузду втрачається щосекунди.

Підсумувавши вищеназвані особливості, ми можемо описати цього персонажа терміном “скляна гармата”: далекобійний, вразливий у ближньому бою, швидкий за рахунок Вобі і витривалий для довгих подорожей світом. Але і це ще не все. Інші його можливості і риси допомагають боротися з неприємними наслідками поранень. А саме:

  • Капелюх Соснових Піонерів (Pinetree Pioneer Hat) – унікальний одяг. Знижує кількість Глузду, що втрачається Волтером від пошкоджень, поступово відновлює незначну його кількість;
  • Палатка Туриста (Camper’s Tent) – унікальна портативна палатка, що має 10 використань. Нагадую, що сон у такій відновлює і Глузд, і Здоров’я за рахунок Ситості;
  • до того ж, Волтер під час сну втрачає вполовину менше Ситості у порівнянні з іншими персонажами;
  • як справжній скаут, серед дерев він почувається впевнено і комфортно. Коли їх хоча б 5 у невеликому радіусі навколо, Волтер повільно відновлює свої нервові клітини;
  • і що помітно корисніше за попередній пункт, вночі біля вогнища Волтер розповідає страшні історії. Вони поступово повертають душевний спокій собі і всім союзникам навколо:

  • Наостанок, Волтер має алергію на бджіл. Укус будь-ким з бджолиного сімейства має додаткові 10 одиниць шкоди, що не блокується бронею. Я не скажу, що це повністю ставить хрест на вашому бажанні облаштувати собі пасіку, але будьте обережні: випадкова втрата пильності може призвести до швидкої і болісної смерті.

Я пограв Волтером і на основі мого досвіду заявляю: це цікавий і сильний персонаж. Портативна скриня для луту, що хвостиком бігає за нами з першої секунди появи у світі, та ще й має можливість стати вірним Боліваром, ґрунтовно додає у свободі дій та переміщень, і разом з вродженою “хоробрістю” робить Волтера найкращим “розвідником” гри.

Водночас він – справжня “скляна гармата”. Будь-які рани дійсно неприємні. І якщо досвідчений гравець буде отримувати щире задоволення, майстерно ухиляючись від небезпек і граючи “на грані”, новачок опинятиметься за крок від смерті занадто часто навіть для складної гри про виживання.

Короткометражка про сміливого скаута, що досліджує чутки про загадкового перевертня (без сумніву, це натяк на Вуді, лісоруба-бобровертня) і потрапляє у халепу, як завжди цікава, якісна і непогано характеризує нового персонажа:

Пам’ятаєте постійне нагадування про те, що “нові персонажі до DST НЕ безкоштовні”? Так само як і з Варлі, Klei Entertainment подарували Волтера всім власникам Don’t Starve Together.

Комплекти скінів для нового персонажа може і не викликають шалений захват, але як мінімум створюють окремі образи:

На цьому все. Нові огляди на масштабні і дуже цікаві зміни в DST вже зовсім скоро!

Не забудьте відвідати нашу оновлену загальну статтю по всім наявним персонажам Don’t Starve Together.

1 comments on “Оновлення для Don’t Starve Together: на радість собачникам”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s