Цей клятий гусак

2 коментарів

Ця тварюка вкрала капусту і моркву з грядки, налякала діда, що той аж гепнувся, сполохала дитину і зруйнувала чийсь бізнес. Натягнула пляшку на голову і надривно горланила у колодязь.

Untitled Goose Game 1_18_2020 1_46_16 PM
Так, це я

Ця тварюка – це я. Але нею можете бути і ви. Untitled Goose Game дозволить вам стати злим, паскудним гусаком, який руйнує життя, бізнеси, настрій і перетворює усе на фарс.

Як грати?

Untitled Goose Game – комедійна гра у жанрі stealth action/adventure. Найближчим сусідом можна назвати Stacking, адже це єдиний стелс, у якому постійно носишся з предметами і намагаєшся підійти до проблем системно. Більш знайомою, але віддаленою відсилкою для більшості гравців буде щось на кшталт Hitman.

Але, на відміну від Hitman, тут керування настільки просте, що пограти і отримати задоволення може хто завгодно. Обов’язкові цілі не потребують особливих навичок керування, а більше покладаються на експерименти, увагу і логіку. Та ще і на справжню гусячу нахабність!

Тобто так, ваша мама абсолютно легко зможе насолодитися цією грою і пройти її.

Мало не забув! Ще у вас є можливість розправити крила і крякнути. Чому б не крякнути? Є маса приводів і підходящих місць для крякання. В пляшку, в камеру, в заплакане обличчя переляканої, затюканої вами дитини, на вухо діду, якого ви щойно гепнули на городі.

Ієрархія гусячих справ

Отже, гусак має проект. Він напружено сфокусований на розв’язанні однієї конкретної проблеми. Усюди довкола нього люди живуть в ідилії. Він хоче, щоби вони більше цінували своє щастя та безпеку. Слід нагадати їм, з терапевтичною метою, що це світ страждання і хаосу. Хіба я єдиний відіграю гусака із відчуттям Караючої Длані Божої?

Таке сприйняття точно допомагає.

Untitled Goose Game 1_18_2020 1_59_29 PM
Хаос сам себе не влаштує.

Тож, як і будь-який порядний менеджер, гусак знає, що проект складається із маси різноманітних задач. І так, я впевнений, що цей гусак вміє ще й писати. Він грамотно розбиває і пріоретизує свої цілі в рукописний перелік здійснених, об’єктивних завдань.

Будьте як цей ефективний гусак.

А досягти їх можна по-різному. Якщо стисло, ви побачите, що ваші цілі відсортовано за складністю. А чи варто справді розв’язувати ці проблеми? Загалом, так, адже кожна проблема – цікава вправа у можливому, а в нагороду вам геги.

Га-га!

Якщо ви полюбляєте закінчувати ігри на 100% і більш динамічний геймплей, рекомендую ігнорувати останню ціль з переліком предметів. Наполегливо рекомендую. Вона не обов’язкова для проходження гри, потребує маси механічних дій і, дуже ймовірно, що ви зненавидите гру через неї.

Я попередив.

Untitled Goose Game – коротенька комедійна сімейна гра, де ви можете стати втіленням хаосу з білосніжного пір’я, із божевільними, безжальними і дурними чорними очима-бусинками та дзьобом, у якому ледь стримується дикий бойовий клич.

Фіксована камера суттєво знижує вимоги до вміння керувати і поріг входу – тож можете проходити сім’єю чи з друзями. А стильна і спрощена, невимоглива графіка дозволяє запустити гру навіть на комп’ютерах і ноутбуках зразка 2010 року без проблем.

2 comments on “Цей клятий гусак”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s