Найочікуваніші ігри 2020

Коментарів немає

“Ігровимір” вітає усіх наших читачів із зимовими святами і Новим 2020 Роком! Прийдешній рік обіцяє нам низку цікавих ігор. Вже традиційно, постійні резиденти “Ігровиміру” діляться тим, на що ми найбільше чекаємо у найближчі 12 місяців.

Dreams (очікуваний час повноцінного виходу: 14 лютого 2020)
Ксеноморф Даніїл

Media Molecule завжди заохочувала творчість у гравців, з першої Little Big Planet і до Tearaway. Створи власні рівні, наліпи квітку на стелю, заміни усі текстури сонця в грі на власне обличчя. Створи і поділися з людством. Ці прості ідеї сягають кульмінації у Dreams, унікальній грі-комбайні. Створюйте власні ігри у Dreams, у ній же зробіть власні моделі, анімації, звуки та музику і бозна що ще. І, авжеж, діліться!

Ця гра може стати епохальною для геймдизайнерів усіх поколінь, із своїм доступним інструментарієм, на доступному залізі. 


Half-Life: Alyx (очікуваний час виходу: березень 2020)
Інженер Дмитро

Новий Халф-лайф?!
Після 13 років тиші й заперечень?!
Лише у VR?!!! Та ви там показилися в своєму Valve!!!

Буря емоцій від анонсу цієї гри ще й досі не вщухла, але Valve Index – супер-дорогий VR-набір від Valve розкупили швидше за свіжі пиріжки. У свій час, Half-life та Half-life 2 визначили розвиток FPS ігор на роки, якщо не на десятиліття. Чи зробить те саме для VR-ігор Half-life: Alyx? Скоро дізнаємося!


Final Fantasy VII Remake (дата виходу: 3 березня 2020 для PS4)
Архімаг Марта

Final Fantasy VII є, безумовно, однією з найвідоміших ігор Square Enix і з часу свого існування отримала багато доповнень, приквелів, сиквелів, адаптацій на різні платформи та навіть свій повнометражний анімаційний фільм. Тож ажіотаж навколо переробки саме цієї частини відомої японської франшизи нікого не дивує – нарешті Клауд, Сефірот, Тіфа, Вінсент Валентайн й інші отримають оновлений вигляд, який уже став популярнішим за оригінальні дизайни. Розробники пообіцяли зберегти сюжет, але добряче побавилися навколо ігроладу та тактичного бою. Для PS4 гра буде доступна вже у березні, дата виходу на ПК поки що невідома.


Mount & Blade II: Bannerlord (очікуваний час виходу: березень 2020)
Тортик Олег

Перший Mount & Blade був симулятором лицаря часів феодалізму. Простенька “пісочниця” зі схематичними замками і примітивним ландшафтом мала всю необхідну глибину, а ключові компоненти були втілені саме такими, як треба, аби запасти в душу. Розвиток персонажа, взаємодія з ігровим світом, поле битви і особливо унікальна система володіння холодною зброєю, логічна і вишукана – все це склалося у пиріг, який сотні тисяч гравців смакують і досі, більш ніж через 10 років після моменту виходу гри.

На Mount & Blade II: Bannerlord ми чекали довго. І під “довго” я маю на увазі “дооооовго”. Нарешті, у березні ми побачимо гру, яка має зберегти дух першого Mount & Blade, але бути на голову кращим за нього в усьому.

Нарешті побачимо. Дуже на це сподіваюся.


Senua’s Saga: Hellblade 2 (очікуваний час виходу: перший квартал 2020)
Тортик Олег

Перша частина, а саме Hellblade: Senua’s Sacrifice, була найбільш незвичайною грою жанру action-adventure у моєму житті. Темне фентезі на основі кельтської і скандинавської міфологій, психологічно нестійка головна героїня з кількома внутрішніми голосами у голові і цілою “Ікеєю” шаф зі скелетами всередині. Хеллблейд зустрів мене неповторною атмосферністю і стилем, розумними і різноманітними пазлами, затяжними напруженими боями і незабутньою історією.

Hellblade: Senua’s Sacrifice була ризиковим проектом. Інді-гра, втілена за особисті кошти розробника отримала високі оцінки і стала комерційно успішною. З нетерпінням чекаю на те, що ж ці самі хлопці зроблять з набагато більшим бюджетом, захопленою фан-базою і вірою в успіх цієї франшизи.

Обов’язково перегляньте трейлер. Це мистецтво.


Alder’s Blood (очікуваний час виходу: перший квартал 2020)
Канцлер ПДВ

Суміш Darkest Dungeon, Bloodborne, X-Com та дикого заходу. Бог помер, світ зіпсувся і останнє, що стоїть між елдричними потворами та залишками людства – це так звані “мисливці”, приречені на страшну погибель у будь-якому разі. Гра приваблює цікавим графічним стилем, доброю музикою і обіцянками акцентувати ігролад на синергетичній взаємодії між підзвітними гравцю “мисливцями”. І звісно, Alder’s Blood має вочевидь круті джерела натхнення, але запитання, чи творці гри зможуть віддати належне переліченим культовим шедеврам, – залишається відкритим.


Cyperpunk 2077 (очікувана дата виходу: 16 квітня 2020)
Інженер Дмитро

Минулого року Cyperpunk 2077 теж був найочікуванішою грою, але тепер ми знаємо дату релізу і цей реліз вже дуже скоро. Менше ніж через 4 місяці ми зможемо перенестися у світ кіберпанку й побачити на власні оптичні рецептори, яке ж воно є те Night City. Ну й звісно, там буде Кіану Рівз, найбільш кіберпанковий актор для гри про Кіберпанк та багато чудової музики (поки відомо про 11 запрошених виконавців).

Підготуйте свої кібер-вуха та кібер-мізки заздалегідь!


Hylics 2 (орієнтовний час виходу: перша половина 2020)
Ксеноморф Даніїл

Якщо зовсім сухо, Hylics можна охарактеризувати як легку адвенчуру із бойовою та лут системою з JRPG. Із мінімальною кількістю діалогів. Без жодних формальних квестів. Але насправді це абсолютне візуальне божевілля і задоволення, зіткане з пластилінової анімації та піксель-арту. У другій частині буде повноцінна 3D графіка і, схоже, платформінг.

Одноосібний автор абсолютно усього в цій грі – Мейсон Ліндрот.


Iron Harvest (очікуваний час виходу: найближча річниця початку Другої світової)
Канцлер ПДВ

Це, імовірно, остання надія на відродження жанру стратегій реального часу. Як ви знаєте, після епохи CnC та Warcraft/Starcraft якісних або оригінальних ігор у цьому жанрі було дуже і дуже мало, а якісних ТА оригінальних не було взагалі. У Iron Harvest ми відкриємо для себе світ “1920” – світ альтернативної історії і втілення стимпанківського-фолькльорних світів прямісінько з малюнків польського художника Якуба Розальського. Враховуючи, що серед сторін конфлікту присутні альтернативні версії Польщі, Росії та Німеччини (можливо, також і Кримського ханства), є велика імовірність, що кампанії гри проведуть нас в тому числі і стежками України – у злегка видозміненому вигляді.


World of Warcraft: Shadowlands (очікуваний час виходу: осінь 2020)
Архімаг Марта

Що два роки всі прихильники World of Warcraft намагаються вгадати, про що ж буде продовження франшизи, і цього разу їм це вперше таки вдалося! На Shadowlands, про які Blizzard оголосила у листопаді, гравці покладають багато надій після у багатьох значеннях провальної Battle for Azeroth.

За словами розробників, нас чекають нові зони, структурованіший і менш лінійний наратив, можливість вибору союзної фракції, більше шляхів отримання бажаного луту, більше контенту для соло-гри й інші фішки, про які жителі Азерот уже дуже давно просили. Говорити, наскільки надії гравців виправдають себе, ще рано, але початок виглядає оптимістично. Конкретну дату виходу розробники ще не призначили, проте судячи з попередніх розширень і патчів у “Битві за Азерот”, традиційна пора випуску експаків WoW – осінь – виглядає найімовірнішою.


Crusader Kings III (точна дата виходу невідома, в цьому році)
Тортик Олег

Crusader Kings II я вважаю однією з найкращих стратегій, будь-коли створених людством. Продуманий і багатогранний симулятор феодального правителя з відображенням усіх сфер і подій, які могли випасти на долю визначної особистості в той час: війни, повстання, епідемії, заколоти і релігійні конфлікти. А також найгірше з усього вище названого, найжорстокіше поле бою — придворні інтриги, різанина за право наслідування і династичні шлюби.

Відверто кажучи, спершу до Crusader Kings III в мене було таке ж ставлення, як колись до Civilisation VI. П’ята “Цивілізація” з усіма доповненнями була вершиною розробницької думки Firaxis Games і виглядала бездоганною. Навіщо робити Шосту, якщо краще ви вже не зробите?

Але зроблять. Тому що якщо у досвідченого і авторитетного розробника, який вже заслужив повагу своєю працею, є ідеї, – ці ідеї мають побачити світ. Чекаю.


Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2 (вийде колись у 2020, раніше називалася дата 21.03.2020)
Ксеноморф Даніїл

Темний, брудний Сіетл, з його контрастом центрів світового бізнесу і бідноти. І абсолютно шалений, різноманітний готичний сетинг World of Darkness, де ВСЕ МОЖЛИВО. Вампіри? В назві. Перевертні? Обов’язково. Маги, недороблені ван хельсинги? У трейлерах. Мумії? Є, але не треба.

Рольова гра за мотивами Vampire: The Masquerade і продовження культової VTM:Bloodlines від досвіченої, перевіреної команди. Чекати на: реалістичні діалоги, дивні історії, глибоко деталізований світ.


Psychonauts 2 (вийде колись у 2020, з Xbox)
Ксеноморф Даніїл

Пориньте у яскравий світ дітей із психічними суперздібностями. Порпайтеся у розумах і мріях людей. Знайдіть психокрах. І просто пограйтеся зі світом, повним гумору. 

Psychonauts – загальновизнаний шедевр, ніким не перевершений і через 15 років після виходу оригіналу. Тепер студія Double Fine озброєна грошима Microsoft та бекерів на Fig і невпинно наближається до релізу. І паралельно запрошує до себе не менше іменитих розробників, ніж Коджіма під час розробки Death Stranding. Але вже на консультації з того, як зробити найкращу гру у жанрі, над яким працювали вони всі. Нас чекає щось амбітне і вражаюче.


Sable (має вийти колись у 2020)
Ксеноморф Даніїл

Одна з ігор, про які нині найбільше говорять у ігрових Твіттер-спілнотах. Це тривимірна екшн-адвенчура у відкритому світі, sci-fi пустелі. Розробники говорять, що гра буде присвячена пошуку себе і дорослішанню. Окрім того, схоже, що гравець матиме змогу політати на граві-байку, як у “Зоряних війнах”.


We Are the Caretakers Sable (має вийти колись у 2020)
Ксеноморф Даніїл

Ви дивилися Чорну Пантеру? Уявіть, що Ваканда би зненацька вступила у конфлікт зі світом болю та страждань. Настав би майже кінець світу і декілька племен намагалися б захистити свій спосіб життя і тварин.

Геймплейно це схоже на хороший старий XCOM чи, радше, UFO. Імовірно, після Phoenix Point афрофутуризм, захист природи і дипломатія цієї гри по-справжньому революціонують увесь жанр. Основний геймплей – у охороні дорогоцінних тварин, на яких полюють загарбники з зовнішнього світу.


Baldur’s Gate 3 (дата виходу невідома)
Архімаг Марта

Насправді, наразі навіть не відомо, чи продовження легендарної RPG “Baldur’s Gate” буде у 2020, але сама думка про неї вже тішить прихильників. За франшизу взялися Larian Studios, розробники Divinity: The Original Sin II, яка викликала захват у мільйонів гравців після свого виходу у 2017. Про деталі гри всі поки що мовчать, але відомо, що вона буде створена на основі правил П’ятої редакції “Підземель і драконів” (5th Edition Dungeons & Dragons) від Wizards of the Coast, а події відбуватимуться у місті Брами Бальдура та його околицях. Гра буде створена для ПК і на початку буде доступна у Steam, GOG i Stadia.


Genesis Noir (дата виходу невідома)
Ксеноморф Даніїл

Космічна музична адвенчура у стилі джазу і арт нуво під час Великого Вибуху. Серйозно. Космічний джаз і нуар. Доведеться подорожувати абстрактним невідомим світом і вигравати в музичних джазових двобоях.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s