Оновлення для Don’t Starve Together: на радість демонологам

Коментарів немає

Продовжуємо оглядати зміни до Don’t Starve Together. Особливий відділ розробників з Klei Entertainment, а саме “Департамент похмурих культистів і кривавих жертвоприношень”, вирішив потішити нас і викликав цілковито нового персонажа.

Вітайте Вортокса (Wortox)!

Wortox_DST

Властивості:

  • він демон. З ним, як і з Веббером, намагаются звести особисті рахунки усі “цивілізовані створіння” (свині, зайці, єнотокоти);
  • він збирає душі. Цей рогатий послідовник Шанг Цзунга буквально акумулює душі вбитих поруч істот. Щоб з’їсти! Це дає Ситість, натомість б’є по здоровому Глузду. Душу можна відпустити, і тоді з вдячності вона полікує Вортокса і його союзників навколо;
  • телепортація. Так. Справжнісінька телепортація, хоча б і на відстань в межах екрану. На один “стрибок” витрачається одна душа: звідкись же потрібно брати енергію. Світ Don’t Starve існує за законами фізики, а ви як думали;
  • демон погано сприймає людську їжу. Все з’їдене дає вдвічі менше користі, ніж зазвичай. Доведеться підгодовуватися душами.

Історія Вортокса. Обов’язково подивіться, це прекрасно

Мої враження: Вортокс – чудовий. Він не схожий на жодного іншого персонажа, гра за нього справді унікальна. Дуже спритний, могутній для самостійної гри і напрочуд корисний для команди, оскільки у нього є здатність до масового лікування.

Нагадаю, нові персонажі до ДСТ, такі як Вортокс, НЕ безкоштовні. Його можна придбати у внутрішньо-ігровому магазині Don’t Starve Together, або ж “зплести” з “ниток”, місцевого ресурсу для створення косметичних предметів.

wortox chest

Я вирішив подякувати розробникам за їхню працю і придбав ось такий “Wortox Deluxe Chest”, що містить Чортеня і три сета скінів до нього. Як на мене, вони того варті:

wortox skinsЯкісні скіни – це коли вони не просто змінюють колір, а надають персонажу новий образ

На цьому все. Чекайте огляд на інші цікаві зміни в DST вже зовсім скоро! Не забудьте відвідати нашу оновлену загальну статтю по всім існуючим персонажам Don’t Starve Together.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s