Оновлення для Don’t Starve Together: всі жінки – відьми. Ті, хто не інженери

Коментарів немає

Заплановані зміни до чудової гри про виживання Don’t Starve Together, про які ми писали раніше, втілюються у життя. І ці зміни шикарні.

Klei Entertainment грунтовно переробили персонажа на ім’я Віллоу. Відьмочка-піромант, що не могла запропонувати гравцям нічого цікавого, відродилася як міфічна птаха Фенікс:

 • їй повернули властивість з одиночного Don’t Starve, а саме абсолютну невразливість до вогню. Наздоганяють вороги? Підпалюй ліс і тікай у нього! До того ж, Віллоу швидше за інших гасить предмети, що загоряються від вогню поруч, і не обпікається при цьому;
 • будь-яке паливо, яке чорнява дівчинка додає у вогнище, дасть на 50% більше до часу горіння. Приємна особливість, непомітна сила якої розкривається у довгій грі. Також наша піроманіячка, як і раніше, відновлює Глузд (Sanity) біля відкритого вогню;
 • зимовий одяг захищає її від холоду помітно гірше, ніж інших. Запам’ятайте: якщо ваша Віллоу просить шубу з коалослона – це не забаганка. Їй правда необхідна шуба. Життєво необхідна. Бо при переохолодженні вона швидше за інших втрачає Здоров’я і навіть Глузд;
 • натомість, палючу спеку Віллоу переносить краще за інших – перегрів починається пізніше, а у стані перегріву Здоров’я падає не так стрімко;
 • Берні, плюшевий ведмедик і вірний друг, отримав свої зміни. Тепер його можна носити в руках, повільно “витрачаючи” ведмедика, що дає відчуття комфорту і гріє долоні. Якщо ж у Віллоу все дуже погано з Глуздом, вона може покласти Берні на підлогу і той в мить виросте до розмірів Халка, щоб відважно захищати її від Тіньових монстрів і більшості агресивно налаштованих істот:
20190703210424_1!!
Берні завжди битиметься за нас, як найвірніший друг дитинства

З двома тисячами Здоров’я і атакою в 50 одиниць Берні – могутній захисник. А якщо його все ж здолають – ми просто підберемо і підшиємо нашого доброго друга.

 • на останок, Віллоу зберегла свою Запальничку – покращений варіант Смолоскипа, на якому ще й можна смажити їжу.

В честь “переродження” вогняної дівчинки Klei випустили для неї новий тематичний сет скінів, родзинкою якого є неймовірно милий Берні у вигляді плюшевого котика:

Willow-Update-Forum.jpg.292b564cc94a1d8ee949b50252e865eb
Цей котик – просто мі-мі-мі. І парасоля. І сукня. Don’t Starve Together – виживання з естетичною насолодою

… а ще – сюжетну короткометражку:

 Хто не подивиться – той Тіньовий монстр!

Підсумовуючи, я оцінюю проведену роботу на “відмінно”. З проблемного персонажа, грати за яку варто було лише якщо вам подобався її візуальний стиль, Віллоу перетворилася на ефективну героїню з важливими для гри і дуже тематичними сильними і слабкими сторонами.

Також, зміни наздогнали Вайнону.

Працьовита інженерка, що раніше страждала від абсолютно невиразних здібностей, на додачу до своєї легендарної “синьої ізострічки” навчилася майструвати цікавенні винаходи, а саме:

 • прожектор, який рятує від Демона ночі тих невдах, що не мають іншого джерела світла;
 • автоматична катапульта, що відстрілює все вороже;
 • два види генераторів, щоб утримувати вищеназвані агрегати в робочому стані;
 • як досвідчена робітниця, Вайнона відтепер створює будь-які предмети швидше, ніж інші персонажі, натомість за швидкість потрібно додатково платити Ситістю;
 • якщо ж довести Вайнону до голодного стану – робота піде повільніше: ніхто не любить працювати на пустий шлунок.

Сет скінів, випущений на честь переробки Вайнони, на мою думку далеко не такий яскравий, як сет Віллоу, хоча і має свій робітничий шарм:

wino1.png.a3551155e27f91c22bb458786c69ef07!!

А от корометражка на рівні – так само стильна, так само дає відповіді на деякі запитання фанатів щодо минулого персонажа і так само породжує нові:

Сюжетне відео, що розкриває історію Вайнони

Особисто я дуже радий змінам, що відбулися з Вайноною. Набуті навички справді підкреслюють її унікальність і характер, перетворюючи “клона Вілсона” на неповторного персонажа.

На цьому все. Чекайте огляд на інші захоплюючі зміни в DST вже зовсім скоро!

Не забудьте відвідати нашу загальну статтю по всім наявним персонажам Don’t Starve Together. З додаванням нових персонажів ми будемо її потроху оновлювати.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s