Ми завершуємо огляд цьогорічної ігрової конференції E3 підбіркою ігор від невеликих студій і незалежних розробників. О, якби всі ці проекти були нормально втілені!
Falcon Age (дата виходу – літо 2019)
Тренуйте маленького сокола у маленькому смішному капелюшку, щоб боротися із роботами-загарбниками. Гра буде доступна у VR, але і на звичайному ПК також.
Lost Ember (дата виходу – липень 2019)
Lost Ember це гра-картина, чимось схожа на твори Хаяо Міядзакі. Сумна повість без слів про світ, що загинув і відродився – але вже без тих, хто в ньому жив. Головний персонаж – вовк-перевертень, що може перекидатися на птаха чи рибу, досліджуючи найвіддаленіші куточки світу і крок за кроком розкриваючи трагедію втраченої цивілізації.
Якщо у грі ви шукаєте насамперед емоції, а не гіперреалістичну графіку чи карколомний ігролад – зверніть увагу на Lost Ember.
Blair Witch (дата виходу – 30.08.2019)
Свого часу псевдодокументалка про відьму з Блера була одним із найстрашніших жахастиків, оскільки пробивала четверту стіну і, на відміну від багатьох страшилок, апелювала до позамежного, не розкривала усієї своєї темної сутності повністю. Нині гру робить студія Bloober Team, відома своєю Layers of Fear. Дуже хочеться, щоб це було щось краще за 99% сучасних хорорів, де просто темно і хтось кричить.
Code Vein (дата виходу – 27.09.2019)
Шанувальникам Dark Souls і Bloodborne може бути цікавою анімешна гра з постапокаліптичним світом, зруйнованими соборами і кров’ю, що перетворює людей на потужних монстрів, підозріло подібних на босів із уже згаданого Dark Souls.
Foregone (дата виходу – зима 2019)
Гра дуже подібна на Dead Cells, але менш аляпувата візуально і замість безголового трупа ми гратимемо за спритну дівчину-воїна.
Bee Simulator (дата виходу – кінець 2019)
Миленький симулятор бджоли.
Mosaic (дата виходу – 2019 рік)
Сюрреалістична і антиутопічна Mosaic показує нам холодне і байдуже місто, де люди щодня йдуть на роботу і повертаються з неї відомими маршрутами – без змісту та мети. Що трапиться, коли один з жителів почне задавати собі запитання? Чи зможе він віднайти для себе інше життя, чи назавжди загубиться у павутинні нічних жахіть та галюцинацій?
Afterparty (має вийти у 2019 році)
Гра від творців Oxenfree – гри з діалогами реального часу. Двоє підлітків потрапляють до пекла і шукають способу з нього вибратися. Схоже, що єдиним шляхом зробити це – перепити самого Люцифера. Уявлення авторів гри про пекло дуже веселеньке.
Paranoia: Happiness is Mandatory (дата виходу – 2019 рік)
Адаптація настільної гри Paranoia обіцяє бути настільки ж похмурою й цинічною як оригінал. Класична CRPG занурить вас у (анти)утопічний Альфа-Комплекс під управлінням Центрального Комп’ютера. Єдине його завдання – робити мешканців щасливими. І ліквідація усіх нещасливих це найшвидший шлях до мети…
Untitled Goose Game (має вийти у 2019 році)
Кумедна гра про нахабного свійського птаха. Гусак робить різноманітні дрібні капості фермеру та низці інших людей, використовуючи для цього тільки свій дзьоб.
Undying (дата виходу – перша половина 2020)
Гра-виживання, в якій головна героїня приречена померти. Це історія про мати, яка намагається врятувати сина під час зомбі-апокаліпсису. Себе вона вже не врятує: її вкусили і часу лишається все менше. Зараз вона мусить встигнути навчити хлопця усьому, що йому знадобиться, відвести його в безпечне місце… а потім піти.
Cris Tales (дата виходу – 2020 рік)
Прекрасна indie-ностальгія за класичними JRPG. Знайома з дитинства механіка, багатошаровий сюжет, цікаві персонажі і історія, що розгортається одразу в минулому, теперішньому і майбутньому. Розробники обіцяють нелінійний сюжет, де вибори гравця справді впливатимуть на перебіг сюжету та його кінцівки.
Прекрасний вибір для тих, кому хочеться “теплого і лампового”.
Spiritfarer (дата виходу – колись у 2020)
Ще один представник категорії “теплих і лампових” ігор. Симулятор перевізника духів. Духів природи – як у згадуваного сьогодні Хаяо Міядзакі. Не до кінця ясно, наскільки Spiritfarer є саме грою, а наскільки – суто інтерактивною розповіддю, але щонайменше тут можна будувати плавуче містечко, обіймати дивну оленеподібну істоту і зустрічати світанки на мальовничому озері.
Carrion (дата виходу – колись у 2020)
Гра, в якій ви – блювотно огидне страховисько, що пожирає працівників наукової станції. Подібно до маси фільмів та ігор у схожому сеттінгу, люди намагатимуться відрізати страховиську кінцівки або спалити його – лишень тепер ви побачите всю цю історію з протилежного боку.
Boyfriend Dungeon (дата виходу – “коли зброя стане достатньо прекрасною”)
“Почни зустрічатися зі своєю зброєю!”
Ні, ця гра не для брутальних Рембо, що обіймають уві сні свою гвинтівку. Це дитя кохання hack-n-slash adventure та дівочого dating sim. Суть гри – у знаходженні нових видів зброї, залицяння до неї (методом рубання нею ворогів, звісно ж!) і читанням романтичних історій з хлопцями, на яких перетворюється арсенал головної героїні.
Вражені? Ми теж! І хочемо на це подивитися…
Through the Darkest of Times (дата виходу невідома)
Атмосфера Papers, Please та This War of Mine помножена на діалоги та моральні вибори, що торкаються не персонажа, а гравця. Through the Darkest of Times це симулятор борця спротиву нацизму у 1939 році. Незважаючи на “мультяшну” графіку, ця гра буде дуже важкою. І після неї захочеться задати собі багато питань, не на всі з яких знайдуться відповіді.
12 minutes (дата виходу невідома)
Це був би приємний вечір із коханою людиною, якби не часова петля, яка завжди закінчується смертю другої половинки головного героя. У вас є всього 12 хвилин, щоб розібратися з тим, що відбувається, та запобігти катастрофі… У разі провалу все почнеться спочатку. І потім ще раз. І ще. І знову… Одна з наймоторошніших ігор усієї конференції.
Genesis Noir (гра вийде “до, під час і після Великого Вибуху”)
Абстрактна адвентюра про… походження світу? Космічний джаз? Кохання і вбивство? Сказати, що достеменно відбувається у цій грі – непросто, але тим і цікавіше буде розібратися.
Щоб почитати про новинки великих студій – натисніть тут.
Щоб повернутися до доповнень і оновлень старих культових ігор – натисніть тут.
Підбірку для вас зробили:
Канцлер ПДВ
Архімаг Марта
Оракул Даша
Ксеноморф Даніїл