Новинки для Don’t Starve Together

2 коментарів

Чудові новини для всіх прихильників Don’t Starve Together і їх нещасних друзів, змушених грати з цими фанатиками!

Klei Entertainment оголосили плани на 2019-й рік. Розробники пояснили, що втілені у 2017-2018 тимчасові івенти “The Forge” i “The Gorge” були цікавим досвідом, але пожирали абсолютно всі сили і час. Віднині увага буде приділятися концентровано до самого “ядра” гри, тобто до виживання разом. А отже, на нас чекають зміни і новий контент для DST, зокрема подорож на острови з досі небаченими біомами і створіннями.

На перші порції додаткового контенту чекайте в середині квітня.

Нові та старі виживателі

Також ведеться робота над персонажами. Віднині щомісяця на одного з них чекають зміни: перероблені властивості, дороблена біографія і новий набір скінів саме на цього персонажа. Початок – березень, який віднині можна офіційно іменувати “місяць Вайнони”. У квітні ж до нас прийде… здогадайтеся, хто.

Winona.jpg
Хвостики, запальничка і ведмедик. Це Вілсон, точно вам кажу.

На додачу, ще чотири абсолютно нових персонажа були обдурені і потрапили у світ гри. Перший з них прибуде до нас у середині березня, інші – що два місяці.

На відміну від згаданих вище змін, які будуть доступні кожному власнику DST безкоштовно, нові персонажі коштуватимуть близько 7 доларів кожен, що включатиме в себе набір скінів. Також, їх можна буде “сплести” за допомогою “ниток”, внутрішньоігрової валюти DST.

Wortox.jpg
Цей козлик швидше за все – Wortox, зображення якого фанати вже знаходили у файлах гри. Він… демон. І це має бути дуже цікавим.

Доповнюється цей список менш масштабними, але приємними речами, такими, як покращення консольної версії, боротьба з багами, невеличкі користувацькі апдейти, нові скіни для Twitch drops та “інші штуки, анонсувати які ми поки не готові”.

Що ж. Бажаємо розробникам наснаги, розсудливості при роботі над ігровим балансом, і вже не можемо дочекатися зіграти у оновлений Don’t Starve.

2 comments on “Новинки для Don’t Starve Together”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s