Стартує BlizzCon 2018

Коментарів немає

У п’ятницю, 2 листопада, о 20:00 за київським часом стартує фестиваль компанії Blizzard Entertainment – BlizzCon 2018. Цьогорічний BlizzCon уже дванадцятий та відбудеться традиційно у Конвенційному центрі Анагайму, Каліфорнія, США.

Захід розпочнеться церемонією відкриття, на якій представники компанії розкажуть про ключові ігри студії та що їх чекає у найближчому майбутньому. На конвенції також пройдуть панельні дискусії з розробниками, презентації нових ігрових персонажів і сюжетних кінематиків, а також заключний концерт за участі гурту Train, Ліндсі Стірлінг і Крістіана Наірна.

Уже за тиждень до конвенції розпочалися останні етапи eSport-змагань з ігор Blizzard, а фінальні матчі будуть розіграні перед відвідувачами на сценах BlizzCon. Уся подія супроводжується багатьма конкурсами для фанатів, у яких є змога представити свою творчість у косплеї, фан-артах, відеороликах, музиці тощо за мотивами ігор Blizzard.

У рамках BlizzCon 2018 три сцени відведено для панелей і конкурсів і п’ять для eSport, по одній для кожної гри: World of Warcraft, Overwatch, Heroes of the Storm, Hearthstone i StarCraft II. Цього року очікують великий захід з косплею під назвою “Project Ebon Blade”, що включає в себе близько п’ятдесят дизайнів від художника Зака Фішера, які протягом останнього року втілювали у життя косплеєри спеціально для конвенції. Також фанати сподіваються на важливі новини для франшиз Diablo і Warcraft.

Паралельно з конвенцією учора стартував благодійний аукціон BlizzCon, який триватиме до шостого листопада. Прихильники зможуть придбати оригінальні малюнки та колекційні предмети від розробників ігор Blizzard. Зібрані кошти компанія планує передати місцевій організації CHOC Children’s, що займається медичним забезпеченням дітей.

Огляди найцікавіших подій BlizzCon 2018 читайте у наступних матеріалах на Ігровимірі!

Конвенція BlizzCon є офіційним заходом компанії Blizzard Entertainment. BlizzCon 2017 відвідали близько 35 000 людей, а на сценах заходу у різний час виступали такі відомі виконавці, як Metallica, Linkin Park, The Offspring, Muse, Оззі Осборн та інші.

Зображення обкладинки з офіційного YouTube каналу Blizzard Entertainment.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s