Шона Біна можна буде вбити в Hitman 2

3 коментарів

Всесвітньо відомий актор Шон Бін зіграє роль “слизької цілі” у симуляторі найманого вбивці Hitman 2. У ролику до цієї новини розробники гри IO Interactive назвали персонажа, якого зіграє Бін, Undying (“Невмирущий”). “Я обдурив смерть безліч разів”, – говорить персонаж Біна в ролику.

Рівень іронії зашкалює, враховуючи те, що в більшості фільмів, у яких Шон Бін грав, зіграні ним герої гинули. Фанати актора навіть називають його “ходячим спойлером”, оскільки, і коли він виступає в ролі позитивного персонажа. і в ролі мерзотника, на нього чекає смерть.

При цьому, персонаж Біна сам є чи то найманцем, чи то винахідником, чи то маніяком. У ролику він багато приділяє уваги різноманітним пристроям, за допомогою яких можна вбити людину, і які, імовірно, він сам і створює. “Слизька ціль” №1 показує, що знає, що агент 47 полює на нього.

Hitman 2 – це продовження перезавантаженої версії культової гри про клонованого і генетично модифікованого найманого вбивцю під кодовим ім’ям 47. На відміну від попередньої частини гри, Hitman 2 не матиме епізодів: усі шість місій/локацій у грі стануть доступними 13 листопада 2018 року. Шон Бін фігуруватиме у локації Маямі, численні промо якої уже демонструвалися студією.

“Слизькі цілі” (elusive targets) – особлива механіка гри Hitman, вона являє собою додаткове завдання. “Слизькі цілі” з’являються на звичайних ігрових картах у звичайних місіях, однак, щоб убити їх, гравець має обмежений у реальному житті відтинок часу – лише кілька днів. До того ж, у кожного гравця є лише один шанс. У разі провалу – якщо, скажімо, ціль втече – переграти місію буде неможливо.

Агент 47 в Маямі

Варто нагадати, що Шон Бін озвучував гру Kholat. Увага кінозірок та інших знаменитостей до відеоігор – добрий знак, адже це може дати поштовх до розвитку кінематографічних ігор та ігор, орієнтованих на сюжет, а також в цілому знизити стигматизацію геймерів.

Коментар канцлера ПДВ: Нова надія для серії Hitman

Поява Шона Біна у Hitman 2 для мене є вагомим аргументом дати цій грі шанс. До цього моменту я дуже сумнівався, чи варто повертатися до неї взагалі. Ігрова серія почала серйозно тонути через вихід Hitman Absolution у 2012 році. Ті коротенькі коридорні рівні, здається, були зроблені кимсь, хто взагалі не розуміє, в чому смисл цього симулятора.

Агент 47 дивиться на Absolution, як на ге

Перезавантаження Hitman у 2016-му стало протилежною крайністю: місій було помітно менше, але кожна із них являла собою величезну пісочницю з дюжиною способів убити свою ціль. То була явна зміна на краще. Проблема в тому, що більшість цілей можна було убити за 10 хвилин, а бігати по одній і тій самій локації (навіть якщо вона велика і дуже якісно зроблена) і шукати найбільш ідіотські способи виконати завдання – насправді не настільки цікаво, як уявляють собі розробники.

Hitman Sapienza
Агент 47 у сонячній Італії

Однак, розробники, все ж таки, намагаються вчитися на помилках. Вони відмовилися від неоднозначної епізодичної подачі місій, та схоже, збираються розвинути механіку “слизьких цілей”. Сподіваюся, вони надалі менше заграватимуться з лічильниками “очок” і більше інвестуватимуть зусиль у створення складних завдань і правдоподібних середовищ.

3 comments on “Шона Біна можна буде вбити в Hitman 2”

  1. Ех, досі сміюсь з того мемчика, де писало, що треба рятувати Шона Біна, адже кожні півтора року один вмирає)

    А Хітмана чекаю теж пограти, бо на цей раз дійсно щось цікаве. Я з тих людей, що стелс перетворюють на шутер, може навчусь накінець)

    Вподобано 1 особа

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s