Всесвітньо відомий актор Шон Бін зіграє роль “слизької цілі” у симуляторі найманого вбивці Hitman 2. У ролику до цієї новини розробники гри IO Interactive назвали персонажа, якого зіграє Бін, Undying (“Невмирущий”). “Я обдурив смерть безліч разів”, – говорить персонаж Біна в ролику.
Рівень іронії зашкалює, враховуючи те, що в більшості фільмів, у яких Шон Бін грав, зіграні ним герої гинули. Фанати актора навіть називають його “ходячим спойлером”, оскільки, і коли він виступає в ролі позитивного персонажа. і в ролі мерзотника, на нього чекає смерть.
При цьому, персонаж Біна сам є чи то найманцем, чи то винахідником, чи то маніяком. У ролику він багато приділяє уваги різноманітним пристроям, за допомогою яких можна вбити людину, і які, імовірно, він сам і створює. “Слизька ціль” №1 показує, що знає, що агент 47 полює на нього.
Hitman 2 – це продовження перезавантаженої версії культової гри про клонованого і генетично модифікованого найманого вбивцю під кодовим ім’ям 47. На відміну від попередньої частини гри, Hitman 2 не матиме епізодів: усі шість місій/локацій у грі стануть доступними 13 листопада 2018 року. Шон Бін фігуруватиме у локації Маямі, численні промо якої уже демонструвалися студією.
“Слизькі цілі” (elusive targets) – особлива механіка гри Hitman, вона являє собою додаткове завдання. “Слизькі цілі” з’являються на звичайних ігрових картах у звичайних місіях, однак, щоб убити їх, гравець має обмежений у реальному житті відтинок часу – лише кілька днів. До того ж, у кожного гравця є лише один шанс. У разі провалу – якщо, скажімо, ціль втече – переграти місію буде неможливо.

Варто нагадати, що Шон Бін озвучував гру Kholat. Увага кінозірок та інших знаменитостей до відеоігор – добрий знак, адже це може дати поштовх до розвитку кінематографічних ігор та ігор, орієнтованих на сюжет, а також в цілому знизити стигматизацію геймерів.
Коментар канцлера ПДВ: Нова надія для серії Hitman
Поява Шона Біна у Hitman 2 для мене є вагомим аргументом дати цій грі шанс. До цього моменту я дуже сумнівався, чи варто повертатися до неї взагалі. Ігрова серія почала серйозно тонути через вихід Hitman Absolution у 2012 році. Ті коротенькі коридорні рівні, здається, були зроблені кимсь, хто взагалі не розуміє, в чому смисл цього симулятора.

Перезавантаження Hitman у 2016-му стало протилежною крайністю: місій було помітно менше, але кожна із них являла собою величезну пісочницю з дюжиною способів убити свою ціль. То була явна зміна на краще. Проблема в тому, що більшість цілей можна було убити за 10 хвилин, а бігати по одній і тій самій локації (навіть якщо вона велика і дуже якісно зроблена) і шукати найбільш ідіотські способи виконати завдання – насправді не настільки цікаво, як уявляють собі розробники.

Однак, розробники, все ж таки, намагаються вчитися на помилках. Вони відмовилися від неоднозначної епізодичної подачі місій, та схоже, збираються розвинути механіку “слизьких цілей”. Сподіваюся, вони надалі менше заграватимуться з лічильниками “очок” і більше інвестуватимуть зусиль у створення складних завдань і правдоподібних середовищ.
Ех, досі сміюсь з того мемчика, де писало, що треба рятувати Шона Біна, адже кожні півтора року один вмирає)
А Хітмана чекаю теж пограти, бо на цей раз дійсно щось цікаве. Я з тих людей, що стелс перетворюють на шутер, може навчусь накінець)
ПодобаєтьсяВподобано 1 особа
Багато сучасних квестів можна досить безпроблемно грати як шутер 🙂 Хотілося би більше вагомих причин до хованок.
ПодобаєтьсяПодобається
Та, плюсую.
ПодобаєтьсяПодобається